/Files/images/Книжка.gifШкільна бібліотека – це підрозділ мережі освітянських бібліотек, має свою історію, яка представляє значний інтерес для фахівців бібліотечної справи.


Сьогодні, коли іде пошук нових технологій роботи шкільних бібліотек, вивчення минулого посилює актуальність даного питання. У законі України «Про загальну середню освіту», важливе місце відводиться культурно-виховній і просвітницькій роботі в закладах освіти.

Шкільна бібліотека є важливим засобом і формою втілення в життя багатьох поколінь, бібліотека дає змогу активно впливати на свідомість сучасної молоді, формувати відповідальність за розвиток незалежної суверенної України.

Шкільна бібліотека –це особливе педагогічне середовище. Бібліотека у своїй професійній діяльності виступає як джерело інформації, організатор індивідуальної і колективної діяльності, при цьому він всебічно розвиває дітей, навчає їх і виховує.

Історія бібліотеки нерозривно пов’язана з історією навчального закладу.

З 1 вересня 2004 року бібліотекарем шкільної бібліотеки працює Сулима Надія Олександрівна. Вона залучає учнів до систематичного читання книг, допомагає їм у виборі літератури і самостійній роботі з книгою. Бібліотекар проводить систематичну пропаганду нової літератури серед школярів шляхом влаштування книжкових виставок.

Бібліотекар школи працює в тісному контакті з/Files/images/uchitel_sredi_knig.jpg.gif сільськоюта іншими бібліотеками Бородянщини. Планує свою роботу виходячи з вимог навчально-виховної роботи школи, веде облік, обробку, збереження книжкових фондів.

Пройдуть роки. Школа дасть путівку в життя ще не одному поколінню, в серцях якого бібліотека залишиться осередком знань, скарбницею всіх багатств людського духу

Кiлькiсть переглядiв: 31

Коментарi